İstanbul Esenyurt Beyaz Eşya Yetkili Servisi
İstanbul Esenyurt Beyaz Eşya Yetkili Servisi

İstanbul Esenyurt Beyaz Eşya Yetkili Servisi

 

Beyaz Eşya Yetkili Servisi Hizmetimiz Nasıl Çalışır?

Randevunuzu size uygun bir zaman için ayarlayın.
Cihazınızı değerlendireceğiz, sorunu açıklayacağız ve düzelteceğiz.
Memnuniyet garantimiz sayesinde, size sadece beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığıyla kullanmanın keyfini çıkarmak kalacak..


Güven

Beyaz eşya yetkili servisi, yalnızca kapsamlı bir süreçten geçtikten sonra bir cihaz üreticisi tarafından yetkilendirilir. Bu süreç sadece eğitimle ilgili değildir; planlanmış ve mesai sonrası kullanılabilirlik değerlendirmeleri, çalışanların sabıka geçmişi kontrolleri, hizmet geçmişi ve olumlu müşteri deneyimleri ile ilgili araştırmalar ve federal, eyalet ve yerel kanun ve yönetmeliklere uygunluğun doğrulanması ve ayrıca sigorta sorumluluk kapsamı vardır. Aslında, üreticinin, müşterilerinin maksimum korumaya sahip olması için servis merkezinin uygun sigorta ve lisansları sağladığına dair güvenceye ihtiyacı vardır. Bu kapsamlı süreç, bir tüketici olarak bir servis merkezinin güvenilir olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bunun güvenebileceğiniz bir iş olduğuna dair bir güvenceniz var.

 

Uzmanlık

 

Bir beyaz eşya yetkili servisi, ancak uzmanlığını kanıtladığında Yetkili onay damgası alabilir. Teknisyenler, gerçek dünya deneyimi için test ekipmanını kullanmayı, ürünleri incelemeyi ve onarım maliyetlerini doğru bir şekilde tahmin etmeyi öğrenmeyi içeren uzmanlık eğitimi alır. Yetkili bir servis merkezindeki teknisyenlerin yalnızca bu bilgileri öğrenmesi değil, aynı zamanda bilgi tabanlarını korumaları ve en son trendler ve ürünler hakkında güncel kalmaları gerekir. Bu, uzmanlıklarını geliştirmek için sürekli eğitim anlamına gelir. Ek olarak, bir beyaz eşya yetkili servisi uzman bir servis sunduğundan, daha fazla müşteri çekecek ve bu da daha fazla uzmanlığa yol açacaktır.

 

Orijinal Parçalar

 

Üreticiler, dünya çapında en çok ihtiyaç duyulan yedek parçaların bir listesini geliştirmek için özel verileri kullanır. Bir beyaz eşya yetkili servisi, bu parçaların birçoğunu envanterinde taşıyacaktır. Bu, tüketicilerin orijinal parçalara kolayca erişebilecekleri anlamına gelir. Diğer servis merkezlerinden farklı olarak, teknisyenin yeni bir parça sipariş etmesine ve size geri dönmesine ihtiyacınız olmayacak. Bulaşıklarınızı birkaç gün elde yıkamak veya yeni parça gelene kadar bir miktar çamaşır yıkamak mümkün olsa da, gerçekten yapmak istiyor musunuz? Yapacak daha iyi şeylerin olması muhtemeldir, bu nedenle orijinal parçalara hazır erişimden yararlanın.

 

Garantinizi Korumanın Güvencesi

 

Yeni veya neredeyse yeni bir cihazınız olduğunda, yetkili olmayan bir teknisyenin cihazınızı kurcalamasına izin vererek garantinizi geçersiz kılabileceğinizi bilmeyebilirsiniz. Bir Günyeli Grup teknisyeni, tüm garanti ayrıntılarını anlamak üzere eğitilmiştir ve kapsanan onarımlar için üretici adına hareket edebilir.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014